W tym tygodniu inżynierowie Epic Games zamierzają zaprezentować swój najnowszy silnik graficzny Unreal Engine 5 w sposób, w jaki jeszcze nie widzieliśmy.
W toku batalii prawnej Apple kontra Epic na jaw wychodzą kolejne ciekawe szczegóły działalności firmy. Z jednego z dokumentów wynika, że właściciel EGS płacił różnym streamerom i influencerom za agresywne reklamowanie platformy.
Wygląda na to, że Epic Games po raz kolejny szykuje dla graczy gruby tytuł za darmo. Kto wie, może będzie to powtórka z czasów gdy z platformy można było za darmo otrzymać GTA 5?
W trakcie batalii prawnej pomiędzy Epic i Apple do sieci trafiło wiele dokumentów i umów jakie zostały podpisane pomiędzy Epic a innymi firmami. Teraz m.in. Sony i Nintendo domagają się utajenia dalszego postępowania.
Początek maja przyniósł nam nie tylko kilka ciekawych premier, ale również sporo zapowiedzi. Głośne produkcje pojawiają się na horyzoncie i zaczynają odsłaniać przed graczami coraz więcej szczegółów.