W toku batalii prawnej Apple kontra Epic na jaw wychodzą kolejne ciekawe szczegóły działalności firmy. Z jednego z dokumentów wynika, że właściciel EGS płacił różnym streamerom i influencerom za agresywne reklamowanie platformy.
Epic Games pozyskało kolejny miliard dolarów finansowania, a Sony podpisało właśnie czek na kolejną inwestycję o wartości 200 milionów dolarów. W zeszłym roku japońska firma wpompowała w twórców Fortnite 250 milionów dolarów.
Tim Sweeney, dyrektor generalny Epic jest bardzo podekscytowany tym, że Epic Games Store stracił kilkaset milionów dolarów. Czy ten entuzjazm jest słuszny?
Wygląda na to, że kolejną popularną postacią jaka pojawi się w Fortnite będzie piłkarz Neymar. Przynajmniej tak sugeruje najnowszy zwiastun 6. sezonu udostępniony na Twitterze.
Gratka dla miłośników postapokalipsy, RAGE 2 do zdobycia za darmo i na zawsze. Ale jak zawsze czas na dodanie gry do swojej biblioteki jest ograniczony.
Po raz kolejny Epic Games jest winne dużej awarii. Tym razem powodem jest Battlefront 2, który dostępny jest za darmo na platformie Epic. Duża popularność gry wywołała awarię serwerów EA.
Po sporze sądowym dotyczącym usunięcia ze sklepów Google i Apple gry Fortnite, który dobył się w USA przyszedł czas na kolejny pozew. Tym razem Epic wytoczyło sprawę obu gigantom w sądzie w Wielkiej Brytanii.