Kolejny dzień akcji Epic i kolejna gra do zgarnięcia za darmo. Dzisiaj do swojej kolekcji gier możecie dodać Superhot nietypowy FPS. Jak zwykle trzeba się śpieszyć.
Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Epic szykuje promocję świąteczną podczas, której rozda 12 darmowych gier. Akcja już trwa. Do godziny 17 możecie jeszcze zgarnąć pierwszy darmowy tytuł.
Szykujcie się do ekstra promocji na Epic Games Store. Tuż przed świętami rozpocznie się szaleństwo rozdawania gier, których będzie aż dwanaście. Szczegóły poniżej.
Kolejny tydzień zleciał i powoli szykujemy się do weekendu. Pogada jednak nie rozpieszcza zatem na poprawienie humoru darmowa gra. W tym tygodniu Bad North, strategia czasu rzeczywistego.
Deweloperzy ze studia Quantic Dream ogłosili datę premiery Detroit: Become Human w wersji PC. W dniu premiery na niezdecydowanych graczy będzie czekało rówież demo gry. Szczegóły poniżej.
Jak można sobie umilić czwartkowy wieczór? Chociażby zgarniając darmową grę. A tym razem jest to The Messenger platformówka przypominająca 8 bitowe hity ze starych konsol.
O zbanowanym za używanie aimbotów w Fortnite nastolatku zrobiło się na tyle głośno w sieci, że sprawa trafiła również do brytyjskich brukowców. The Sun oraz Daily Mail opublikowały artykuły o Jarvisie i jego rodzinie skupiając się głównie na jego zarobkach.
Czwartek prawdopodobnie już na stałe wejdzie do kalendarza jako dzień, w których gracze PC dostają dwie darmowe gry. W tym tygodniu są to Nuclerar Throne oraz cyberpunkowy Ruiner.