Chwilę trwało, zanim PGL zdecydowało się podjąć jakieś kroki w związku z wojną w Ukrainie, ale już wiemy – Virtus.pro oraz Gambit zostały wykluczone (jako organizacje) z udziału.
Podczas wczorajszego meczu pomiędzy Strife i MIBR doszło do niecodziennej sytuacji. Jeden z zawodników został usunięty ze spotkania z powodu domniemanej nietrzeźwości.
To miał być pierwszy “normalny” IEM Katowice po pandemii. I choć turniej po raz kolejny odbywał się z historycznymi wydarzeniami w tle, to znów na długo przejdzie do historii.
Późnym, niedzielnym wieczorem zakończyła się faza grupowa IEM Katowice 2022. Tym samym znamy wszystkie zespoły, które od piątku zaczną rywalizację w fazie play-off, przed publicznością katowickiego Spodka.