W weekend odbyły się Mistrzostwa Świata Fortnite z pulą nagród 30 mln dolarów. Po wielu rozgrywkach poznaliśmy najlepszych graczy na świecie. Jednak w przypadku par większe emocje wywołała drużyna, która zajęła drugie miejsce.
Można być najlepszym graczem Fortnite na świecie, ale nawet to nie zwalnia z obowiązku dbania o swoje bezpieczeństwo w sieci. Dość dotkliwie przekonał się o tym Kyle „Bugha” Giersdorf.
Wszystkim śmiejącym się z dzieci grających w Fortnite szybko zrzednie mina gdy dowiedzą się, że jeden z nich zgarną trzy miliony dolarów. Co więcej w mistrzostwach świata Fortnite trzech Polaków wygrało po 50 tysięcy dolarów.
Rekord został pobity. Pula nagród The International 2019 właśnie przekroczyła barierę 30 mln dolarów, dzięki czemu turniej przegonił pod tym względem Mistrzostwa Świata w Fortnite’a.