Deweloperzy Frostpunk mają powody do świętowania. Trzecia rocznica premiery gry oraz świetne wyniki sprzedaży to powód do zadowolenia. 11 bit studios nie zapomniało przy tym o graczach i przygotowało atrakcyjne zestawy.
Jeśli patrząc na swoją kolekcję planszówek myślicie “nie mam w co grać”, mamy doskonałą wiadomość. Swoją papierową wersję dostanie hit ostatnich lat – Frostpunk.
Walka o przetrwanie do popularny motyw w wielu grach. Często mamy do dyspozycji zaawansowane bronie i inne narzędzia. Jednak czasami wszystko musimy żmudnie budować od zera, zważając na każde, najmniejsze nawet zagrożenie. Oto kilka produkcji tego typu.
Tak zwane citybuildery, czyli symulatory życia miasta, to jedne z najbardziej wciągających gatunków gier. Niech pierwszy podniesie rękę, kto nigdy nie zarwał nocy nad SimCity lub którymś jego klonem… No właśnie, lasu rąk nie widzę. Zobaczmy kilka tytułów, które pojawiły…