Do sieci trafił pierwszy zwiastun S.T.A.L.K.E.R 2 stworzony bezpośrednio na silniku gry. Materiał przedstawia widok Zony widzianej oczami głównego bohatera – Skifa.
STALKER 2 to w tym momencie prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Co prawda od premiery dzieli nas jeszcze wiele miesięcy, ale niektórzy zaczęli martwić się o przyszłość produkcji. Niesłusznie. Prace idą zgodnie z planem.
Od premiery S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci minęło już jedenaście lat. Fani postapokalipsy nadal przeczesują zonę, jednocześnie patrząc tęsknie za drugą części gry. Wygląda na to, że pojawiło się maleńkie światełko w długim tunelu. Twórcy gry opublikowali jedną grafikę ze S.T.A.L.K.E.R. 2.
STALKER 2 powstaje. To pewne. Informacja ta została potwierdzona jeszcze w 2018 roku. Teraz dowiadujemy się, na jakim silniku zostanie stworzona. Od razu uprzedzam – mamy powody do radości.