Według najnowszych plotek Rockstar ma aktualizować GTA Online tylko do końca roku. Potem deweloper ma zająć się marketingiem GTA 6. Przynajmniej tak twierdzi leaker Matheusvictorbr, natomiast znany informator Yan2295, stwierdził, że to są brednie.
Według Toma Hendersona potwierdzenie produkcji GTA 6 nie oznacza, że deweloper przestał pracować nad Bully 2. Według niego zostanie wydany jeszcze przed kontynuacją GTA.
Jeżeli z niecierpliwością czekacie na GTA 6, to lepiej przygotujcie się na szok jaki może wywołać niska jakość gry. Według najświeższych donosów, Rockstar nie radzi sobie z produkcją szóstki.
Jamie King – współzałożyciel Rockstar Games w wywiadzie stwierdził, że GTA 6 może nie być tak zabawne jak poprzednie części serii. Deweloper opowiedział również o swoim odejściu z firmy.
Według Toma Hendersona, znanego leakera GTA 6 może być ostatnią odsłoną serii Rockstara. Dalej deweloper może oferować już tylko różnorakie aktualizacje i dodatki na wzór World of Warcraft.