Gdybyście zastanawiali się kiedyś czemu Take-Two tak bardzo zależy na GTA Online – mamy odpowiedź. I nie chodzi tu tylko bezpośrednio o wpływy z mikrotransakcji. Swój interes w tym mają także szefowie firmy.
Wygląda na to, że subskrypcja GTA+ do GTA Online może trafić również na PC. Przynajmniej do takich wniosków można dojść na podstawie oferty pracy zamieszczonej przez Rockstar.
Według najnowszych plotek Rockstar ma aktualizować GTA Online tylko do końca roku. Potem deweloper ma zająć się marketingiem GTA 6. Przynajmniej tak twierdzi leaker Matheusvictorbr, natomiast znany informator Yan2295, stwierdził, że to są brednie.
Rockstar zapowiedział płatną subskrypcję w GTA Online dla graczy PS5 i Xbox Series. W zamian za pieniądze, gracze mogą liczyć na dodatkowe korzyści w grze w postaci wirtualnych pieniędzy oraz innych bonusów.
To bardzo dobra końcówka tygodnia dla fanów GTA. Po potwierdzeniu prac nad GTA 6, Rockstar zdradził sporo szczegółów na temat next-genowej wersji GTA 5.