Chociaż Take-Two nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie czwartej części serii Mafia, to wygląda na to, że coś się dzieje. Studio Hangar 13 poszukuje pracowników do pracy nad nowym IP. może to oznaczać zarówno remaster poprzedniej części jak i zupełnie nowa gra.
W Studio Hangar 13, które było odpowiedzialne za Mafia III posypały się głowy, albo bardziej HR-owo zostały zredukowane stanowiska pracy. Wydawca 2K oficjalnie potwierdził zwolnienia pracowników. 2K może potwierdzić redukcję etatów w Hangar 13, aby zapewnić odpowiednie dostosowanie zasobów studia…