Każdy sportowiec powie, że niezwykle ważna jest regeneracja. Zmęczony organizm nie funkcjonuje optymalnie. Nie bez powodu piłkarze korzystają z masażów lub kriokomór. Wszystko po to, aby w każdym kolejnym meczu dać z siebie 100%. Ale to nie obowiązuje w świecie…
Redakcja Cybersport.pl informuje, że wkrótce ze składem Virtus.pro może pożegnać się Paweł ‘byali’ Bieliński? Ma to być spowodowane słabą dyspozycją 24-letniego zawodnika.
Od kilku dni mówiło się o tym, że w barwach Virtus.pro może dojść do kolejnej zmiany. Dzisiaj informacja została oficjalnie potwierdzona zarówno przez Virtusów, jak i Actina PACT.
Jeśli czekaliście na pierwszy mecz nowego składu Virtus.pro, to dzisiaj nadszedł ten czas. Snax, byali, Michu, Toao i snatchie powalczą w ESEA MDL. Na dodatek zmierzą się z rodakami z AGO Esports.
Nowy skład Virtus.pro, już bez Filipa ‘neo’ Kubskiego i Jarosława ‘pashaBiceps’ Jarząbkowskiego, otrzymał zaproszenie na pierwszego LAN-a w 2019 roku. Polacy będą mieli okazję powalczyć w turnieju z łączną pulą nagród 100 tys. euro.
Wszyscy oczekiwali poniedziałkowego oświadczenia Virtus.pro w temacie nowego składu dywizji CS:GO, a teraz okazuje się, że przynajmniej dwie z plotek krążących od pewnego czasu potwierdziły się z zupełnie nieoczekiwanej strony.