Microsoft postanowił po raz kolejny dogodzić posiadaczom konsol Xbox oraz abonamentów Xbox Game Pass. W swoich kanałach social media firma ogłosiła dzisiaj zestaw kolejnych gier, które trafią do biblioteki gier w tej usłudze.
Wszyscy wiemy, że Sony i Microsoft pracują nad konsolami nowej generacji. W sumie to pracy powinny być już na ukończeniu. Ale czy dostaniemy tylko po jednym urządzeniu od każdego z producentów? Najprawdopodobniej nie. Microsoft ma pracować aż nad czterema wersjami…