Ogłoszony wczoraj rating dla next-genowej wersji Wiedźmina 3 mógł wskazywać na rychłą premierę gry. Dziś jednak okazało się, że zarówno na Wiedźmina jak i Cyberpunk w nowych wersjach przyjdzie nam jeszcze poczekać.
Czyżby wielkimi krokami zbliżał się dzień na który czekają wszyscy fani gry Wiedźmin 3? Na stronie PEGI pojawiła się informacja o przyznaniu kategorii wiekowej edycji pod next-geny.
CD Projekt RED przyznał, że nie gwarantuje, że wersje next-genowe Cyberpunk 2077 pojawią się jeszcze w 2021 – choć nadal liczy na ich wypuszczenie pod koniec roku.
Kolejne tygodnie mijają, Microsoft ujawnia więc kolejne gry, które będzie można pobierać w ramach Games with Gold. Rozpiska na sierpień przedstawia się następująco.
Wygląda na to, że dla EA Sports zdecydowanym priorytetem są konsole nowej generacji. Twórcy sami przyznają, że FIFA 22 na PC nie dostanie tych samych rozwiązań co na Xboxa Series X/S i PlayStation 5.