Jeśli czekaliście na pierwszy mecz nowego składu Virtus.pro, to dzisiaj nadszedł ten czas. Snax, byali, Michu, Toao i snatchie powalczą w ESEA MDL. Na dodatek zmierzą się z rodakami z AGO Esports.
Nowy skład Virtus.pro, już bez Filipa ‘neo’ Kubskiego i Jarosława ‘pashaBiceps’ Jarząbkowskiego, otrzymał zaproszenie na pierwszego LAN-a w 2019 roku. Polacy będą mieli okazję powalczyć w turnieju z łączną pulą nagród 100 tys. euro.
Wygląda na to, że nie zawsze DeKay jest pierwszy ze swoimi doniesieniami na temat transferów, ale transfer, którego świadkami możemy być już wkrótce przyszedł do głowy chyba tylko kilku najbardziej szalonym osobom w Polsce.
W rywalizacji CS:GO Polskiej Ligi Esportowej niemal wszystko jest już jasne. Zespołem, który w niedzielnym finale stanie naprzeciwko MIKSTURY jest AGO Esports.
Dzisiaj na naszym portalu zdecydowanie królują doniesienia esportowe, ale ciężko by było inaczej, gdy ważą się losy najbardziej znanej dywizji CS:GO, z którą przez lata polscy kibice identyfikowali się jak z mało którą.
Organizacja Virtus.pro zaprezentowała nową identyfikację wizualną. Stare logo zostało zastąpione nowym, bardziej pasującym do aktualnie panujących trendów. Na szczęście charakterystyczny niedźwiedź został na swoim miejscu.