Nieco ponad dwa lata temu informowaliśmy was o ambitnych planach grupy zapaleńców tworzących serwer multiplayer Elisium do Gothic II: Noc Kruka. Wygląda na to, że dopięli swego, projekt wszedł właśnie w ostatnią fazę.
Jakiś czas temu CD Projekt potwierdził, że w Cyberpunk 2077 zagramy również w trybie multiplayer. Z wypowiedzi jednego z pracowników firmy możemy dowiedzieć się, że tryb dla wielu graczy może być powiązany z główną fabułą gry.
Tego w strzelankach chyba jeszcze nie było. Jednym z elementów multiplayera nowego Call of Duty: Modern Warfare będzie Tamagotchi, żyjące dzięki naszym fragom.