Hello Games, studio odpowiedzialne na No Man’s Sky zabrało się za nowy projekt. Zgodnie z obietnicami szefa studia kolejna produkcja ma być ogromna oraz bardzo ambitna.
Hello Games nic sobie nie robi z głosów krytyków, którzy twierdzą, że No Man’s Sky to martwa gra i co jakiś czas daje graczom kolejne aktualizacje. Najnowsza wprowadza ciekawostkę – statki kosmiczne, będące nieomal żywymi organizmami.
Wczoraj pojawił się dodatek do No Man’s Sky, zatytułowany Beyond. Dzięki niemu można grać w VR, współpracować lub rywalizować z 15 graczami oraz… doić alienów. Jednak wypuszczenie aktualizacji nie przebiegło bez problemów.
Sean Murray, szef Hello Games, czyli firmy odpowiedzialnej za No Man’s Sky, powiedział, że twórcy Anthem i Fallout 76 powinni się zamknąć. Jego zdaniem powinni uczyć się na ich błędach, z których udało im się ostatecznie wyjść.
Po co eksplorować kosmos, gdy głębiny oceanów pozostają do tej pory niezbadane? Do tego samego wniosku doszli deweloperzy No Man’s Sky i udostępnili nam fascynujący podwodny świat w najnowszym darmowym dodatku The Abyss.