Jedna z najbardziej intrygujących i wyjątkowych gier tego roku właśnie ujrzała światło dzienne. Niestety widowiskowe cutscenki poszły w odstawkę, a w jego miejsce trafił pusty, powtarzalny otwarty świat i bardzo nierówny system walki.
Pandemia koronawirusa nie pozostała bez wpływu na premiery przynajmniej części gier. Jedną z tych, które ucierpiały, była The Last of Us 2, której premiera została opóźniona. Teraz Sony ogłosiło nową datę premiery tej oraz innych gier.
Główną lokacją, po której będziemy się szwendać w Cyberpunk 2077 będzie Night City – to wiadomo niemal od pierwszych informacji o grze. Ale będzie też możliwość odwiedzenia terenów poza miastem. Taką informację zdradził główny projektant misji, Paweł Sasko w wywiadzie…