Smutna wiadomość dla graczy oczekujących trzeciej części serii System Shock. Starbreeze ogłosiło, że nie będzie publikować gry i odsprzedaje prawa do tytułu OtherSide Entertainment. Obecny prezes Starbreeze stwierdził, że jest to najlepsze rozwiązanie.