Tak zwane “stare media” uwielbiają ochoczo komentować wszelkie sytuacje, w których można wytknąć i uogólnić jak złym i szkodliwym miejscem jest internet. Niestety, kolejny patostreamer sprawił, że mają ku temu nową okazję.
Kilka dni temu Daniel Z. i jego matka zostali zatrzymani i oskarżeni o pochwalanie popełnienia przestępstwa. Teraz znany patostreamer i popularna „Goha” musieli tłumaczyć się przed prokuraturą. Ich słowa nie były szczególnie przekonujące.
YouTube nareszcie bierze się za robienie porządków z wszechobecną patologią w serwisie. Nadchodzą mroczne czasy dla patostremerów i pranksterów. Za niestosowanie się do nowego regulaminu usługi czeka ich blokada konta i usunięcie materiałów z kanału.
Znany i lubiany przez wszystkich Gural dostał kolejnego bana w serwisie YouTube. Patostreamer obraził się na cały świat i ma już dalsze, ambitne plany na przyszłość.