Lubicie zombiaki? Wszyscy lubią (zabijać) zombiaki… Wielu graczy czeka też na zombiaki z drugiej części Dying Light. Autorzy ze studia Techland ujawnili właśnie kilka szczegółów dotyczących swojej nowej produkcji.
Jeśli liczyliście na szybką premierę Cyberpunk 2077, to prawdopodobnie będziecie rozczarowani po przeczytaniu tego tekstu. Gra jest jeszcze bardzo daleka od ukończenia i jest to oficjalne stanowisko CD Projekt RED.
Informacja pojawiła się na oficjalnym koncie Cyberpunk 2077 na Twitterze. Gra CD Projekt RED pojawi się na tegorocznych targach E3 2019 w Los Angeles. Czego możemy się spodziewać?
Polska gra Uprising 44, traktująca o Powstaniu Warszawskim, nie była zbyt udaną produkcją. Na szczęście powoli tytuł ginie w mrokach historii, a jego miejsce może zająć inny tytuł. Tym razem temat został podjęty przez ekipę Pixelated Milk, która pracuje nad…
Wciąż nie znamy daty premiery Cyberpunk 2077. Pojawiało się na ten temat wiele plotek i przecieków, ale nic nie zostało oficjalnie potwierdzone. Kolejna, prawdopodobna data pojawienia się gry na sklepowych półkach wyciekła za sprawą norweskiego sklepu.
Chernoblytie to nowa gra polskiego studia The Farm 51, która ma na swoim koncie między innymi World War 3 oraz Get Even. Tym razem Polacy postawili na gatunek survival-horror.
Polacy to mają czasami pomysły. Po symulatorze żula lub księdza przyszła kolej na symulator dilera narkotyków. Gra trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku.
Na początku 2019 roku z firmą CD Projekt RED pożegnał się Sebastian Stępień – dyrektor kreatywny Cyberpunka 2077. Wiele osób zaczęło martwić się o przyszłość gry. Jednak nie ma powodów do obaw. Nad Cyberpunkiem 2077 pracuje ponad 400 osób.
Sebastian Stępień prawdopodobnie nie jest znany przeciętnemu, polskiemu graczowi. A powinien, bo to człowiek, który brał czynny udział w powstawianiu Wiedźmina, a w ostatnim czasie był odpowiedzialny za Cyberpunk 2077. Teraz przeszedł do jednej z największych firm w branży –…
Zawsze lubimy pisać o polskich firmach i ich osiągnięciach, szczególnie na rynku gamingowym. Dlatego z ogromną przyjemnością przychodzi mi napisanie tego tekstu. Okazuje się, że to Polacy stworzą PC-tową wersję Mortal Kombat 11.