Do sieci trafiła lista gier jakie rzekomo mają być udostępnione w październiku w ramach subskrypcji PS Plus. Jeżeli przeciek się potwierdzi, to zapowiada się całkiem ciekawy miesiąc.
Kilka dni temu do sieci wyciekły informacje na temat gier, które zostaną udostępnione we wrześniu w ramach PS Plus. Dzisiaj Sony opublikowało listę tym samym potwierdzając prawdziwość przecieku.
Według najnowszego przecieku z wiarygodnego źródła, wrześniowa oferta PS Plus zapowiada się fantastycznie. Gracze będą mogli pobrać m.in. Hitman 2. Szczegóły poniżej.