Grudzień to koszmarny okres dla graczy. Z jednej strony jest to okazja na złapanie obecnego już na rynku tytułu za mniejsze pieniądze, ale z drugiej strony lista życzeń powiększa się o kolejne pozycje. A wydatków coraz więcej…
Sony opublikowało dzisiaj wyniki finansowe za II kwartał 2018, oraz wyniki sprzedażowe PS4. Między lipcem a wrześniem do rąk graczy trafiło blisko 3,9 miliona sztuk konsol.
Nie mamy dobrych wiadomości dla posiadaczy konsol, którzy planowali grać w Battlefielda V. Przyjdzie Wam się mierzyć na gorszych serwerach niż graczom PC-towym. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez DICE.
W marcu 2019 roku zadebiutuje gra, która ma szansę na tytuł najdroższej w historii. Mowa o Devil May Cry 5, na szczęście nie w standardowej wersji, a w ultra limitowanej, którą da się kupić tylko w Japonii. Koszt najdroższej to aż 8600 dolarów.
Sony nie ma ostatnio dobrej passy. O ile ekskluzywne gry na PS4 są sporym sukcesem, tak sama konsola i jej oprogramowanie nie radzą sobie najlepiej. Kolejnym cios przyszedł ze strony samych Japończyków, bowiem aktualizacja 6.02 powoduje sporo problemów.
Dzisiaj rano Ryan Smith z Insomniac Games ujawnił kilka szczegółów dotyczących pierwszego DLC do Marvel Spider-Man zatytułowanego The Heist. Będzie to pierwszy z trzech rozdziałów, które tworzą pakiet City That Never Sleeps.
Bez dwóch zdań, to najdroższy kontroler do gier. Różnica w cenie nie polega jednak na nowych funkcjach, a zastosowaniu innego materiału. Nowa generacja konsol jest nieunikniona, a wraz z nią nadejdą nowe możliwości (m.in. kompatybilność wsteczna) i prawdopodobnie bardziej nowoczesne…