Rage 2 zadebiutowało zaledwie kilka dni temu. Jednak pracownicy ID Software zdają się mówić: “i co z tego? my już chcemy pracować nad Rage 3!”. Taki przynajmniej wniosek płynie z wypowiedzi jednego z twórców, Tima Willitsa.
Na początku tego tygodnia zadebiutowała gra Rage 2. Od początku dostępna była jednocześnie na Steamie i dedykowanym launcherze Bethesdy. Rzecz w tym, że obie wersje znacząco się od siebie różniły. Teraz deweloper naprawia swój błąd.
Przez wiele miesięcy różnej maści zabezpieczenia DRM były zmorą nie tylko piratów, ale też normalnych graczy. Prym wiodło w tym znienawidzone niemal przez wszystkich Denuvo. Jednak wygląda na to, że piraci wygrali.
Jesteśmy już na ostatniej prostej przed premierą Rage 2. Z tej okazji Bethesda postanowiła przypomnieć w humorystyczny sposób pewną wpadkę sieci Walmart z zeszłego roku, która sprawiła, że zamiast sensacyjnego ogłoszenia o nowych grach mieliśmy marketingową wpadkę.
Jeżeli nie możecie doczekać się momentu gdy będziecie mogli zagrać w Rage 2, to lepiej najpierw zweryfikujcie czy Wasz komputer uciągnie tytuł. Silnik Apex, który napędza grę może wycisnąć z komputera ostatnie herce.
Maj to co roku trudny okres dla graczy. Coraz lepsza pogoda skutecznie odciąga od ekranów, a producenci nie są zbyt chętni do serwowania nam dużych premier i konstruują bomby, którymi zasypią nas na targach E3. To jednak nie oznacza, że…