Capcom ogłosiło, ze najnowsza odsłona serii Resident Evil zostanie zaprezentowana na tegorocznym Tokyo Games Show. Oznacza to, że Resident Evil Village zobaczymy jeszcze w tym miesiącu.
Ósma odsłona serii Resident Evil, o podtytule Village, nie ukaże się na konsole obecnej generacji – wynika ze słów Dusk Golema. Zdradził on, że Capcom zrezygnował z wersji na PlayStation 4 oraz Xbox One, ponieważ oba urządzenia miały zbyt duże…