Rockstar Games oficjalnie poinformowało, że część zysków z GTA Online i Red Dead Online zostanie przekazana na walkę z kryzysem wywołanym przez wirus SARS-CoV-2 oraz chorobę COVID-19.
Jest minimalna szansa, że przed GTA 6 zobaczymy inną grę Rockstar Games i nie jest tutaj mowa o Bully 2. Deweloper prawdopodobnie w tajemnicy pracował nad L.A. Noire 2, co sugeruje wyciek na YouTubie.
Pandemia koronawirusa zmusza wiele firm na całym świecie do zmiany sposobu działania. Tyczy się to również deweloperów gier, którzy po kolei nakazali swoim pracownikom pracę z domu. Jednym z ostatnich jest Rockstar Games.
Chociaż nie było jeszcze oficjalnego potwierdzenia, to wszyscy doskonale wiemy, że Rockstar Games pracuje nad GTA 6. To tak pewne, jak to, że jutro będzie kolejny dzień. Być może już wkrótce zobaczymy trailer produkcji, co sugeruje YouTube dewelopera.
Na oficjalnym kanale Rockstar Games zostały dodane nowe filmy, jednak żaden z nich nie jest udostępniony publicznie. Czy są to długo oczekiwana informacje na temat GTA 6?
Wygląda na to, że pierwsze informacje na temat GTA 6 mogły pojawić się już w 2013 roku za sprawą ujawnionego wtedy dokumentu. Co więcej, wyciekł on za sprawą współzałożyciela Rockstar Games – Sama Housera.
GTA 6 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier. Jednak wciąż nie otrzymaliśmy żadnych oficjalnych informacji na jej temat. To może zmienić się w przyszłym tygodniu. Wydawca gry (Take-Two Interactive) szykuje podobno duże ogłoszenie.
Gracze ze zniecierpliwieniem czekają na chociażby szczątki oficjalnych informacji na temat GTA 6. Póki co musi jednak zadowalać się plotkami. Kolejne dostarcza znany kaskader Tim Neff, który współpracował już z Rockstar Games. Mężczyzna prawdopodobnie zdradził zbyt wiele.