Jeżeli z niecierpliwością czekacie na GTA 6, to lepiej przygotujcie się na szok jaki może wywołać niska jakość gry. Według najświeższych donosów, Rockstar nie radzi sobie z produkcją szóstki.
Jamie King – współzałożyciel Rockstar Games w wywiadzie stwierdził, że GTA 6 może nie być tak zabawne jak poprzednie części serii. Deweloper opowiedział również o swoim odejściu z firmy.
Sytuacja wokół GTA Trilogy nie przestaje być gorąca, a nieporadne próby załagodzenia jej przez Rockstar zdają się przynosić skutek odwrotny do zamierzonego.
Gracze w sieci wyrażają swoje niezadowolenie z jakości GTA Trilogy Definitive Edition, niektórzy wręcz domagają się zwrotu pieniędzy od dewelopera. Ten jednak bardzo mocno się wykręca a kontakt w tej sprawie ze wsparciem technicznym jest mocno utrudniony.
Katastrofa GTA Trilogy trwa w najlepsze. Teraz okazuje się, że kod dotyczący rzekomo wyciętej muzyki dalej jest w grze. Znaleziono w niej także coś jeszcze…
Premiery GTA: The Trilogy Definitive Edition raczej nie można zaliczyć do udanych. Odświeżona produkcja Rockstar zbiera niezłe baty, zarówno od recenzentów jak i graczy.