Gra Star Citizen cały czas podaje informacje na temat otrzymanej kwoty wsparcia. Ta właśnie przekroczyła 250 mln dolarów. Suma robi wrażenie. Pytanie brzmi – co dalej? Co z grą, która otrzymała od graczy już tyle pieniędzy?
Star Citizen to bez wątpienia jedna z bardziej kontrowersyjnych gier ostatnich lat, szczególnie ze względu na model finansowania. Stworzenie gry pochłonęło już ponad 300 milionów dolarów, a gra wciąż oficjalnie jest w wersji alfa. Sytuacja taka trwa od 2014 roku.
Mikropłatności to mechanizm, który u wielu graczy budzi ogromne wątpliwości. Często twórcy gier robią wszystko, aby wyciągnąć od nas jak najwięcej kasy. Jednak ludzie odpowiedzialni za Star Citizen poszli nie o jeden, a o kilka kroków za daleko.
Star Citizen to światowy fenomen. Twórcy gry zbierają już od lat potężne pieniądze na grę, która nie jest nawet w fazie beta. Ostatnio sprawą zainteresował się Forbes i jak się okazuje, twórcy projektu mają problemy finansowe.
Jeżeli należycie do grona graczy, którzy wiele słyszeli o Star Citizen, ale nie mieliście jeszcze okazji zagrać to teraz się to zmieni. Deweloperzy uruchamiają Darmowy Lot ze Star Citizen. Szczegóły poniżej.
Twórcy Star Citizena poinformowali o zmianach w nadchodzącej wersji gry oznaczonej 3.5. Wersji oczywiście Alfa, bo o finalnej grze ciągle możemy zapomnieć.
Ray Tracing miał być jednym z tych rozwiązań, które skłonią graczy do kupna nowych kart graficznych Nvidia GeForce RTX. Póki co trafił jednak tylko do dwóch produkcji, a inni deweloperzy twierdzą, że śledzenie promieni to dla nich spory ból głowy.…
Przez ostatnich kilka dni twórcy Star Citizena próbują przekonać graczy, że ich tytuł wcale nie jest skokiem na kasę, a wręcz przeciwnie – będzie niesamowitym doświadczeniem. A może wystarczyłoby, żeby udostępnili poniższy film?