Jeżeli cierpicie na niedobór gier i braków pomysłów na weekend to łapcie Mafię za darmo. Przenieś się do Stanów Zjednoczonych w latach trzydziestych XX wieku i jako Tommy Angelo wejdź do mafijnego świata.
Wygląda na to, że Sony może tworzyć aplikację konkurencyjną dla Steam, Uplay i innych launcherów na PC. Firma w ten sposób zgarnęłaby cały zysk z wydawania swoich gier na komputerach osobistych.
Mamy już oficjalną zapowiedź Train Sim World 3, czyli kolejnej odsłony symulatora kolei. Wiemy też, że na start będą dostępne dodatki, za które łącznie można zapłacić aż 7 tysięcy złotych.
Gracze z Indonezji zostali dosłownie odcięci od wszystkich platforma gamingowych. Wszystko przez zmiany w przepisach i brak reakcji ze strony właścicieli platform.
Ciąg dalszy akcji Ubisoftu z wyłączaniem serwerów. Już niedługo Steam zablokuje dostęp do części gier Ubi m.in. Assassin’s Creed Liberation HD, Anno 2070. Nie byłoby to nic dziwnego gdyby nie niedawna promocja cenowa na te gry.
Co prawda oficjalna premiera F1 22 dopiero 1 lipca, ale niektórzy szczęśliwcy – recenzenci lub posiadacze wersji premium już mogą się cieszyć nową grą. No właśnie, czy na pewno się “cieszą”?
Trudno sobie wyobrazić, że jedna z najlepszych gier o zombie wcale nie miała być o zombie. Gabe Newell twierdził, że zombie w Left 4 Dead to bardzo kiepski pomysł.