Czwartym przystankiem turniejów SUPER GAME e-sport był Sztum, a dokładniej Sala Konferencyjna Starostwa Powiatowego w Sztumie. Zobaczmy co działo się tam w miniony weekend.
Trzeci przystanek turniejów SGE miał miejsce w Koninie. Jego współorganizatorami były: Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika, miasto Konin z sekretarzem Markiem Zawadzkim, oraz Obiekt Rekreacyjno-Sportowy “Rondo”.
Trzecim przystankiem SUPER GAME e-sport w aktualnym sezonie jest Konin. Turniej odbędzie się 6 i 7 października w Obiekcie Rekreacyjno-Sportowym “Rondo”.
Drugi przystanek turniejów Super Game E-sport w sezonie 2018/2019 pojawi się w Szczecinie. Tym razem, oprócz dobrze znanego zestawu atrakcji, pojawi się kilka nowości.
W Kielcach trwają właśnie finały Polskiej Ligi Esportowej, ja jednak chciałbym na moment wrócić do zeszłego weekendu, kiedy to odbywało się Good Game League – esportowy turniej w idealnie pasującym do tego celu miejscu, z polską czołówką sceny CS:GO, emocjonującymi…