Dopiero co w grudniu zeszłego roku Star Citizen chwalił się zebraniem ponad 250 milionów dolarów, a już bije kolejny rekord. Według Cloud Imperium Games na liczniku jest obecnie ponad 300 milionów.
Co jakiś czas twórcy Star Citizena wypuszczają kolejne materiały pod szyldem Inside Star Citizen – takie swego rodzaju dzienniki dewelopera. W najnowszym ujawniono jak firma chce zaimplementować mechaniki rodem z survivali.
Star Citizen to bez wątpienia jedna z bardziej kontrowersyjnych gier ostatnich lat, szczególnie ze względu na model finansowania. Stworzenie gry pochłonęło już ponad 300 milionów dolarów, a gra wciąż oficjalnie jest w wersji alfa. Sytuacja taka trwa od 2014 roku.
Przez ostatnich kilka dni twórcy Star Citizena próbują przekonać graczy, że ich tytuł wcale nie jest skokiem na kasę, a wręcz przeciwnie – będzie niesamowitym doświadczeniem. A może wystarczyłoby, żeby udostępnili poniższy film?