Smutna wiadomość dla graczy oczekujących trzeciej części serii System Shock. Starbreeze ogłosiło, że nie będzie publikować gry i odsprzedaje prawa do tytułu OtherSide Entertainment. Obecny prezes Starbreeze stwierdził, że jest to najlepsze rozwiązanie.
Twórcy remake’u System Shocka wrócili na właściwe tory. Premiera gry pozostaje niezagrożona, a w sieci pojawił się film prezentujący ostateczny wygląd gry.
Remake System Shock od Night Dave z 1994 ma ukazać się w ciągu kilku najbliższych lat. Jeżeli jednak nie chcecie czekać to śmiało możecie zagrać w System Shock: ReWired czyli fanowski mod, który powstał 24 lata po premierze gry. Modyfikacja…
Każda okazja by legalnie zaoszczędzić nieco grosza jest dobra, a gracze mają ich w ostatnim czasie całkiem sporo. Przejście Steama na złotówki, polska wersja sklepu GOG.com i nadchodzący Czarny Piątek to niektóre z nich. Dziś przed graczami kolejna sposobność na zrobienie…