Jak podaje raport Video Games Chronicle, zarząd Codemasters doszedł do porozumienia z Take-Two i operacja sprzedaży studia ma zostać sfinalizowana w przyszłym roku.
Take-Two wydawca GTA V zarejestrował domenę dla GTA Vice City Online. Na tej podstawie możemy przypuszczać, że akcja GTA VI będzie osadzona właśnie w Vice City.
Take-Two, do którego należy Rockstar zdradziło, że planuje wprowadzenie zupełnie nowej ekskluzywnej zawartości do GTA Online. Będzie ona dostępna wyłącznie dla wersji gry na PS5 oraz Xbox Series X i PC.
Take-Two chce odrodzić serię BioShock, jednak twórca serii Ken Levine pracuje obecnie nad innym projektem. Jak sam twierdzi ten projekt to całkiem pokręcone g****.
AT&T, aktualny właściciel Warner Bros. Interactive Entertainment, szuka nabywcy. Umowa może opiewać na 4 miliardy dolarów, a wśród zainteresowanych – największe ryby w branży gier.
Chociaż Take-Two nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie czwartej części serii Mafia, to wygląda na to, że coś się dzieje. Studio Hangar 13 poszukuje pracowników do pracy nad nowym IP. może to oznaczać zarówno remaster poprzedniej części jak i zupełnie nowa gra.
Niedawno informowaliśmy Was, że współzałożyciel Rockstar Games – Dan Houser odchodzi z firmy. Teraz Take-Two zapewnia, że obecny prezes firmy, a prywatnie brat Dana nadal będzie zajmował fotel prezesa.
To, że Red Dead Redemption 2 pojawiło się na PC, wcale nie musi i nigdy nie musiało oznaczać, że na komputery trafi pierwsza część. A próba przeniesienia jej przez fanów mogła tylko pogorszyć sytuację.