Brytyjska firma DeepMind od kilku lat pracuje nad rozwojem sztucznej inteligencji. Są znani głównie z tego, że ich dzieła bez problemu radzą sobie w rywalizacji z najlepszymi nawet graczami na świecie. Oprócz jednego przypadku.
Każdy polski fan CS:GO, który w ciągu ostatnich kilku godzin spojrzał na nowy ranking HLTV, mógł się mocno zdziwić. Oto bowiem na wykresie przedstawiającym pozycję Virtus.pro pojawiła się gigantyczna “zapaść”.
Podejście Duńczyków do CS-a to istny fenomen. Na tyle niesamowity, że żadnym problemem nie jest tam wykręcenie rekordowych wyników oglądalności – nawet jeśli chodzi o telewizję. Oczywiście spora w tym zasługa kibiców Astralis.
Kiedy w lipcu 2017 ESL zapowiedział CS-owego Wielkiego Szlema, kandydatów do zdobycia tego tytułu było co najmniej kilku. Teraz wiemy już, że pierwszą drużyną w historii z tym trofeum jest duńskie Astralis.
Z drużyny, która miała problemy komunikacyjne w zespół, który we wspaniałym stylu wygrał ESL One New York. Droga, którą pokonało mousesports w ostatnich miesiącach jest fenomenalna, a ważną częścią tej zmiany jest Polak – Snax.
W 3. ćwierćfinale londyńskiego Majora długo zanosiło się na podobny przebieg jak w czwartkowych spotkaniach. A mimo to, choć ostatecznie wygrał faworyt, to mimo wszystko emocji nie brakowało.
Pierwszy dzień fazy Nowych Mistrzów na FACEIT Major Londyn 2018 za nami. Tym razem obyło się bez większych niespodzianek, wygrali faworyci swoich spotkań i to w obu przypadkach – dość gładko.
Znamy pierwsze zespoły, które już za niecały tydzień pojawią się w SSE Arenie na Wembley. Ku zaskoczeniu wielu obserwatorów jedną z nich jest północnoamerykańska formacja compLexity.
Właśnie rozpoczęły się mecze Fazy Nowych Legend na FACEIT Major 2018 w Londynie. W walce o najwyższe trofeum pozostało 16 najlepszych drużyn, podzielonych w pierwszej rundzie na 8 par. Na kogo stawiają polscy komentatorzy i eksperci? Dzisiaj obejrzymy aż 8…