Wygląda na to, że jeszcze w tym roku Capcom ma zaprezentować kilka nowych gier. Przynajmniej jedna z nich ma być grywalna. Głównym kandydatem do prezentacji jest Resident Evil 3 Remake, nad którym prace trwają już od jakiegoś czasu i premiera…
Warner Bros Montreal pracuje nad nową grą z serii Batman Arkham. Nie jest to już żadna tajemnica. Jednak nadal nie została ona oficjalnie zapowiedziana. To może stać się już w przyszłym miesiącu.
Capcom prawdopodobnie pracuje nad Resident Evil 3 Remake. To tylko plotki, ale chyba dla nikogo nie byłoby to zaskoczeniem, gdy nowa wersja dwójki okazała się tak dużym sukcesem. Gra nie tylko zebrała świetne oceny, ale też bardzo dobrze się sprzedała.
Już wkrótce odbędzie się The Game Awards 2019, czyli najważniejsza gala rozdania nagród w świecie gier komputerowych i konsolowych. Poznaliśmy pełną listę nominowanych produkcji, graczy i twórców.
Plotki o nowej grze z serii Batman Arkham krążą już od dobrych kilku miesięcy. Według najnowszych w produkcji będziemy mieli okazję wcielić się w rodzinę Wayne’ów – Bruce’a, Damiana oraz Batgirl.