Disney opublikował na YouTubie krótki teaser, na którym możemy zobaczyć pierwsze sceny z trzech nadchodzących seriali Disney+ z uniwersum Marvela. Mowa o WandaVision, Loki oraz The Falcon and the Winter Soldier.
Disney ma mały problem. Użytkownicy masową rezygnują z subskrypcji Disney+ z powodu zakończenia serialu The Mandalorian. To najwyraźniej zmusiło Fabrykę Marzeń to przyspieszenia prac nad nowymi serialami. WandaVision zadebiutuje jeszcze w tym roku.
W listopadzie startuje nowa usługa Disney+. Korporacja Myszki Miki ujawniła już całą listę seriali zarówno z uniwersum Marvela, jak i Gwiezdnych Wojen. Teraz poznaliśmy szczegóły techniczne. Wygląda na to, że Disney stawia też na wysoką jakość.