Wygląda na to, że Microsoft chce przekonać użytkowników do przeniesienia się na darmowe systemy operacyjne. Firma planuje, zmienić sposób płatności za system Windows, z jednorazowego na coroczny subskrypcyjny.
Eksplorator plików w systemie Windows 11 zostanie pozbawiony kilku funkcji. Według Microsoftu są one stare i niepotrzebne, jednak wielu użytkowników nie zgadza się z tym.
Liczba osób korzystających z Windows 11 sięgnęła już ponoć milionów na całym świecie, ale nadal system jest krytykowany za niektóre decyzje, jakie podjęli jego twórcy. I mamy wrażenie, że to nie koniec.
Jeden z uczestników programu Windows Insider poinformował o obecności reklam w systemie Windows 11. Te pojawiają się bezpośrednio w eksploratorze plików.