Podczas konferencji CES 2019 w Las Vegas, wystąpił również przedstawiciel Sony. Tym razem japoński producent pochwalił się dokładną liczbą użytkowników usługi PlayStation Network oraz sprzedażą konsol.
Gdyby zapytać graczy jaka gra ich zdaniem była największą wtopą 2018 roku, pewnie zdecydowana większość bez zastanowienia wskazałaby na Fallouta 76. Okazuje się jednak, że wrześniowe wyniki sprzedaży niekoniecznie oddają te nastroje.
Twórcy Fallouta 76 zewsząd zbierają srogie baty, a ostatnie doniesienia są dla nich chyba wyjątkowo dotkliwe – dotyczą bowiem wyników sprzedaży. A te są, łagodnie mówiąc, co najmniej niezadowalające.
Pomimo imponującej sprzedaży konsoli Switch, Nintendo jest jeszcze bardzo daleko do osiągnięcia zakładanego celu, jakim jest 20 milionów sztuk sprzedanych konsol. Do końca roku ma pojawić się jeszcze kilka mocnych tytułów, które powinny pomóc zrealizować cel.
Użytkownicy lubią zombie i z wzajemnością. Survivalowa gierka wyświetlana jest na wielu monitorach. Debiutant w gatunku gier propagujących apokalipsę i zombiaki okazał się bardzo smakowitym kąskiem. Twórcy informują, że State of Decay 2 rozeszło się po wszystkich platformach szybciej, niż…