Po zakończonych wczoraj turniejach V4 oraz Games Clash Masters słychać zewsząd głosy o zmartwychwstaniu polskiej sceny CS:GO. Po długich miesiącach, a nawet latach posuchy, w końcu mogliśmy zobaczyć bardzo dobrą grę polskich formacji. Ale chyba nikt nie przypuszczał, że tak…
Gdy niedawno Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski zapowiadał, że planuje zrobić coś wielkiego dla polskiego esportu, kibice oczekiwali założenia nowej drużyny, może informacji o dołączeniu do jakiegoś znanego, światowego składu… W każdym razie, testów w x-kom AGO nie spodziewał się nikt!
Jakub Szumielewicz – prezes x-kom AGO oraz Sebastian Krzepota – dyrektor sportowy x-kom AGO, opublikowało na fanpage’u drużyny krótkie wideo, w którym wyjaśnili kilka kwestii związanych z fuzją AGO Esports i x-kom Team. Dzięki temu dowiedzieliśmy się, kto weźmie udział…