Jeszcze tego lata oficjalnie startuje gra mobilna The Witcher: Monster Slayer. Szczęśliwcy będą mieli możliwość przetestowania gry jeszcze przed premierą.
Na oficjalnym koncie gry na Twitterze, CD Projekt potwierdził, że The Witcher: Monster Slayer trafi na urządzenia mobilne z Androidem i iOS jeszcze tego lata. Gra wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości podobnie jak Pokemon GO. W Monster Slayer wcielimy się w łowcę potworów, które trafiły do prawdziwego świata.
Zobacz: Metal Gear Online 2 znowu dostępne na PC
Za powstanie gry odpowiada studio Spokko Games. I jak informuje deweloper trwają zapisy do testów przedpremierowych wersji Android, dla wszystkich chętnych. Na razie data testów nie została ogłoszona.
https://twitter.com/TheWitcherMS/status/1385273800456032260?s=20
Chęć udziału w testach można zgłosić wchodząc TUTAJ.