Verdansk z Call of Duty: Warzone zniszczone w wybuchu nuklearnym

Zbigniew Pławecki

Verdansk z Call of Duty: Warzone zniszczone w wybuchu nuklearnym

Mapa Verdansk z Call of Duty: Warzone przestała istnieć, przynajmniej póki co. Jako część finału sezonu 2., w mapę uderzył pocisk nuklearny.

W wyniku eksplozji, mapa zniknęła – a przynajmniej to powinniście byli zobaczyć, gdyby Wasza gra działała, bo były z tym wczoraj olbrzymie problemy. Wystrzelenie pocisku nuklearnego było częścią wydarzenia na koniec sezonu 2. Wszystko zaczęło się jak normalny mecz w Warzone, ale strefy zagrożenia zaczęły stopniowo rosnąć, przejmując niemal całą mapę. Wszędzie tam, gdzie gracze zginęli, wracali jako zombie. Pod koniec w meczu byli już tylko tacy. Wtedy pojawiło się ostrzeżenie by ewakuować się z mapy, bo nadchodzi katastrofa nuklearna. Jednak pojawiło się nieco zbyt późno, bo chwilę później mapę rozsadził pocisk z głowicą jądrową. Po czym gra się zakończyła, a gracze zostali wrzuceni do menu.

Advertisement

Call of Duty Warzone RPG

Niestety, mecz cieszył się chyba nieco zbyt dużą popularnością jak na możliwości serwerów Call of Duty. Dla większości graczy udział w wydarzeniu wiązał się z kilkukrotnymi próbami podłączenia, bo po drodze ciągle trafiali na crashe. Na szczęście Raven Software wypuściło aktualizację, która ma zapobiec takim sytuacjom w przyszłości.

Zobacz: Call of Duty: Warzone ma już ponad 100 milionów graczy

Aktualnie w menu gry dostępna jest jedynie opcja powtórzenia ostatniego meczu, ale powinna zniknąć o 23:00, kiedy zakończy się całe wydarzenie. Potem powinniśmy zobaczyć co nowego przygotowało Raven na kolejny sezon.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły