Zmarł odtwórca roli Leona z Resident Evil 2

SoSlowGamer

Zmarł odtwórca roli Leona z Resident Evil 2

Do sieci trafiła smutna informacja, w wieku 56 lat zmarł Paul Haddad, znany fanom oryginalnego Residend Evil 2 jako głos Leona. Aktor współpracował również ze studiem Invader Studios użyczając swojego głosu w grze Daymare: 1998.

O śmierci aktora poinformowało Invader Studios na Twitterze. W komunikacie możemy przeczytać:

Advertisement

Paul Haddad, nasz drogi przyjaciel i ikona społeczności RE, niedawno odszedł. To dla nas zaszczyt, że mieliśmy szansę poznać i pracować z tak wspaniałym człowiekiem i profesjonalistą, jakim był.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły