Battleborn szykuje się do wyłącznie serwerów

Tomasz Alicki

Battleborn szykuje się do wyłącznie serwerów

Nadchodzi koniec gry Gearboxu. W drugiej połowie stycznia Battleborn stanie się całkowicie niegrywalny.

Battleborn został już pewnie zapomniany przez większość gamingowej społeczności. Znany z serii Borderlands Gearbox w 2014 roku postanowił spróbować czegoś innego. Powstał w rezultacie dziwny hero shoooter próbujący zadowolić zarówno casualowych graczy, jak i miłośników esportu.

Advertisement

Zobacz: Cyberpunk 2077 dostaje działający (prawie) mod TPP

25 stycznia życie Battleborna dobiegnie końca. Wydawca wyłączy serwery, a razem z nimi również możliwość rozgrywki single player. Gra stanie się w rezultacie całkowicie niegrywalna.

Według danych Steam Charts w grze znajduje się aktualnie czterech graczy. Nic nie wskazuje więc na to, żeby Gearbox miało żegnać się z wyjątkowo aktywną społecznością.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły