Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077 dostaje działający (prawie) mod TPP

Cyberpunk 2077 dostaje działający (prawie) mod TPP

Jakiś czas temu pisaliśmy o próbach przeniesienia gry Cyberpunk 2077 do widoku TPP. Wtedy były to dopiero testy, teraz mamy grywalnego moda.

Zmiany, które opisywaliśmy niedawno polegały na widoku trzecioosobowym, ale tylko na jednym nagraniu, które stworzył autor. Teraz mamy do czynienia z grywalnym (do pewnego stopnia) modem, który można ściągnąć stąd. Jednak zanim zdecyduje się na instalację, musicie pamiętać, że zmieniono jedynie podstawowe mechaniki. Moda należy wciąż traktować jako chwilową ciekawostkę, a nie coś, z czym da się przejść całą grę.

Autorem tej wersji jest Jelle Bakker i pozwala ona na odsunięcie kamery z domyślnej pozycji. Dzięki temu możemy nie tylko w inny sposób podziwiać otoczenie w Night City, ale też zobaczyć (w końcu) detale naszego stroju. Nadal jednak mod potrafi spowodować problemy z wyświetlaniem twarzy postaci, ogólnie też potrzeba nieco pracy by w ogóle go uruchomić.

Gdy już się to uda i będziemy się poruszać powoli – wszystko powinno działać normalnie. Trochę gorzej sprawy będą wyglądać jeśli włączymy tryb biegania.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceKotaku
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię