Cyberpunk 2077 – grafiki koncepcyjne przedstawiają nową dzielnicę

Tomasz Alicki

Cyberpunk 2077 – grafiki koncepcyjne przedstawiają nową dzielnicę

CD Projekt Red pochwalił się na Twitterze nowymi grafikami, które przedstawiają bogatą dzielnicę Night City z Cyberpunka 2077.

Kolejna przesunięta premiera na pewno rozczarowała wielu graczy. Twórcy Cyberpunka 2077 robią chociaż dobrą robotą, urozmaicając swoim fanom czas oczekiwania.

Advertisement

Zobacz: Cyberpunk 2077: twórcy idą na kolejne kompromisy, z gry znika zawartość

Nowe grafiki koncepcyjne przedstawiają Westbrook, piękną dzielnicę, gdzie większość czasu spędzają najbogatsi mieszkańcy Night City. Podczas gdy niektórzy próbują zasmakować luksusu, wydając na Westbrook swoje ostatnie oszczędności, ci z głębokimi kieszeniami pozwalają sobie na mieszkanie w North Oak. W tej części Westbrook żyje najbogatsza część społeczeństwa, z dala od gangów, przestępstw i niebezpieczeństw.

Chociaż grafiki koncepcyjne głodnych Cyberpunka 2077 fanów zaspokoją pewnie na kilka godzin, jest to kolejne świadectwo różnorodności świata stworzonego przez CD Projekt Red. Mimo premiery przesuniętej na 19 listopada, mamy pewność, że jest na co czekać.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły