Advertisement
Strona głównaGryAktualnościCyberpunk 2077: twórcy idą na kolejne kompromisy, z gry znika zawartość

Cyberpunk 2077: twórcy idą na kolejne kompromisy, z gry znika zawartość

Złe wiadomości dla graczy czekających na Cyberpunk 2077. Z gry znowu usuwane są wcześniej zaplanowane elementy.

Z początku w grze, jako jedna z mechanik poruszania się naszej postaci, miało pojawić się chodzenie po ścianach. Jednak na początku roku twórcy ujawnili, że zapowiadany element nie znajdzie się w finalnej wersji gry. Teraz na świat wychodzą kolejne tego rodzaju szczegóły.

Zobacz: CP 2077 – wszystko, co wiemy o grze CD Projekt RED

W Cyberpunk 2077 mieliśmy między innymi poruszać się po Night City za pomocą metra. Gra była nawet reklamowana grafiką, w której widzieliśmy bohatera siedzącego w wagoniku metra. Taka możliwość miała być dostępna, gdybyśmy w świecie gry uiścili odpowiednią opłatę. Teraz projektant poziomów do gry, Miles Tost, zdradził, że metro zostało zastąpione szybką podróżą, która odbywać się będzie pomiędzy wejściami do kolejnych stacji.

Cyberpunk 2077 metro

Innym ciekawym elementem, który mógł trafić do Cyberpunk 2077, ale finalnie się tak nie stanie, miało być dopasowywanie pojazdów do naszych preferencji. Gracz będzie miał co prawda wiele pojazdów do wyboru, ale pozostanie bez żadnego wpływu na ich wygląd czy osiągi. Samochody będą się między sobą różniły już “na starcie”.

Zobacz: Cyberpunk 2077 zadziała tylko na PC z DirectX 12

Oby były to ostatnie złe informacje o grze CDPR, a już na pewno nie chcielibyśmy się dowiedzieć o kolejnym przesunięciu daty premiery.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

  1. To straszne, nie będzie można pobić rekordu w przejechanych kilometrach metrem, patrzenia na animację jak bohater jedzie z dzielnicy do dzielnicy po raz tysięczny i kolebie się w kolejce z tymi samymi NPC…. Straszna strata…

    Oby mieli dopracowaną fabułę, dobre AI, soczystych bohaterów itp.

    Pozdro 600

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię