Dead by Daylight – ruszyła funkcja cross-play

Tomasz Alicki

Dead by Daylight – ruszyła funkcja cross-play

Długo wyczekiwana aktualizacja wreszcie dotarła do Dead by Daylight. Zagrają ze sobą gracze z czterech różnych platform.

Rozwój Dead by Daylight i jego rosnąca popularność coraz bardziej imponują. Gra na rynku jest już cztery lata. Niedawno zawitała na konsolach, a teraz wzbogacono ją o kolejną, cenną funkcję.

Advertisement

Zobacz: FIFA 21 bez cross-playa

Razem z wczorajszym patchem do gry trafiły cross-play i cross-friends. Oznacza to, że możecie dodawać do listy znajomych i grać z posiadaczami innych platform. Nowe funkcje obowiązują na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Behaviour Interactive pracuje również nad opcją cross-progression. Nie dostaliśmy jeszcze żadnej daty premiery tej możliwości. Twórcy zapowiedzieli jednak, że w najbliższej przyszłości płynne zmiany platform pojawią się w DBD.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły