Dwa miliony punktów Gamerscore na Xbox zdobyte

SoSlowGamer

Dwa miliony punktów Gamerscore na Xbox zdobyte

Raymond Cox znany także jako Stallion83 zdobył dwa miliony punktów Gamerscore. O osiągnięciu poinformował za pośrednictwem Twittera, a sam moment doliczenia rekordowych punktów został uwieczniony na filmie, który możecie obejrzeć w tym artykule.

Stallion83 zaczynał od Xbox 360 sukcesywnie zdobywając kolejne osiągnięcia w grach wydanych na tą konsolę. Magiczne dwa miliony pękło podczas rozgrywki w Halo: Master Chief Collection. Wynik ten jest nowym rekordem, którego osiągnięcie wymagało zaliczenia wszystkich kampanii fabularnych na najwyższym poziomie trudności. Raymond od wielu lat jest w czołówce graczy z największą liczbą punktów. Pierwszy milion zdobył w marcu 2014 roku. Na zebranie kolejnego miliona punktów potrzeba było ponad czterech lat. Nie mniej gratulujemy. Ciekawe czy w tej sytuacji Microsoft odpali graczowi jakiś miły prezent za to osiągnięcie.

Advertisement

Zobacz także: Microsoft opatentował nowy kontroler z wymienialnymi przyciskami

Poniżej moment zdobycia 2 000 000 punktów:

https://www.youtube.com/watch?v=mBoF_N4Rl7E

A Wy ile punktów Gamerscore macie na swoich kontach? Dajcie znać w komentarzach.

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły