Fall Guys – 20 milionów graczy po przejściu na model free-to-play

SoSlowGamer

Fall Guys – 20 milionów graczy po przejściu na model free-to-play

Studio Mediatonic poinformowało, że po przejściu na model darmowej dystrybucji w Fall Guys liczba graczy skoczyła do 20 milionów. Wynik został osiągnięty w zaledwie 48 godzin.

Przejście na model free-to-Play w Fall Guys okazało się dobrym krokiem. Zainteresowanie grą wzrosło bardzo mocno. Pytanie jak długo się utrzyma. Nie mniej jednak, twórcy gry ze studia Mediatonic poinformowali o osiągnięciu za pośrednictwem Twittera.

Advertisement

Zobacz: Gotham Knights – Gotham w nowej grze ma być duże jak nigdy dotąd

Epic nabył Mediatonic w zeszłym roku i od tego czasu powoli integriwał Fall Guys z ekosystemem Epic. Aby grać, gracze muszą teraz zalogować się za pomocą konta Epic Games, a gra została usunięta ze sklepu Steam na rzecz sklepu Epic Games Store.

Gracie w Fall Guys?

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły