Strona głównaGryAktualnościGotham Knights - Gotham w nowej grze ma być duże jak nigdy...

Gotham Knights – Gotham w nowej grze ma być duże jak nigdy dotąd

Gotham Knights, nadchodząca gra WB Montreal, ma zawierać największą jak do tej pory wersję ikonicznego Gotham. Największego, jakie do tej pory pojawiło się w grach.

W wywiadzie dla serwisu Game Informer, reżyser gry Geoff Ellenor, został zapytany jak wypada Gotham w porównaniu do innych wersji miasta, na przykład z Batman: Arkham Knight. Odpowiedział najpierw, że “jest całkiem duże”. Nie porównywano nigdy bezpośrednio obu map, ale Gotham z wersji WB Montreal jest “dużym miejscem”.

Batman-Gotham-Knights

Producent wykonawczy, Fleur Marty, dodał – to największa wersja Gotham, jaką stworzono na potrzeby gry. Najważniejsze przy jej tworzeniu było zagęszczenie oraz wielkość miasta w pionie. Dzięki temu po mieście można się poruszać na wiele sposobów, w tym za pomocą Batcykla – motocykla, wykorzystywanego przez Człowieka-Nietoperza.

Zobacz: Batman przekroczył 500 milionów w box office

W Arkham Knight mapa miała około pięć kilometrów kwadratowych i składała się z trzech wysp i wielu dzielnic. Tam do poruszania się najczęściej wykorzystywany był Batmobil. W Gotham Knights zastępuje go m.in. Batcykl, lotnia oraz system szybkiej podróży.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceIGN
Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię