PewDiePie idzie na urlop i robi sobie przerwę od YouTube’a

SoSlowGamer

PewDiePie idzie na urlop i robi sobie przerwę od YouTube’a

Wielka popularność to także wielka odpowiedzialność i duże obowiązki. Przekonał się o tym PewDiePie, jeden z najpopularniejszych youtuberów. Teraz Felix Kjellberg zapowiedział, że w 2020 roku zrobi sobie urlop od platformy.

Felix Kjellberg znany w sieci jako PewDiePie w ostatnim udostępnionym materiale przyznał, że jest bardzo zmęczony i musi sobie zrobić przerwę od YouTube’a. Główną przyczyną może być wypalenie zawodowe. PewDiePie na swoim kanale ma obecnie 102 miliony subskrypcji, to determinuje konieczność stałej obecności na platformie, aby nie tracić fanów. To z kolei wymaga dużego wysiłku i ogromu pracy. Nic więc dziwnego, że twórca potrzebuje chwili odpoczynku.

Advertisement

Zobacz: Streamer zaatakował ciężarną partnerkę. Został skazany

Zapowiedź przerwy przez youtubera pojawiła się po tym jak serwis opublikował nową politykę związaną z nękaniem. Więcej szczegółów PewDiePie ma opublikować w późniejszym czasie. Na razie przyznał, że jest bardzo zmęczony.

Zobacz: Youtube skasuje Ci kanał, jeśli uzna, że nie jest opłacalny

Pierwsze wzmianki na ten temat pojawiły się jeszcze w sierpniu. Wtedy Pew przyznał, że po raz pierwszy od 10 lat chciałby zrobić coś poza YouTubem. Nie ma co ukrywać, że każdemu należy się urlop i wakacje. Będziecie tęsknić?

Udostępnij:
Advertisement

Polecane artykuły